Wyjazdy, najbliższe wakacje oraz wznowienie aktywności na blogu

 Po trzech miesiącach mojej niskiej aktywności (czasem coś zamieszczałem na Instagramie lub FB) chciałbym wrócić do czynnego dodawania treści na moim blogu. Moja przerwa w podróżowaniu (nie wliczając lokalnych wyjazdów) aktualnie wynosi ok 1.5 roku, a więc szmat czasu biorąc pod uwagę, że wcześniej wyjeżdżało się 2-3 razy do roku. Mam cichą nadzieję, że sytuacja ta ulegnie zmianie w drugiej połowie roku, obecnie planuję dwa wyjazdy, które mam nadzieje dojdą do skutku - podzielę się nimi z Wami troszeczkę później jak już będę wiedział na 100%, że się udało ;)

W nadchodzącym czasie chciałbym się skupić na dostarczeniu większej ilości treści, gdzie będę opisywał moje wszystkie dotychczasowe wyjazdy - jak zwykle nie zasypię Was tonami tekstu, to nie w moim stylu. Najbliższą wyprawę, którą już zacząłem opisywać są Chiny, więc zapraszam wkrótce ;)

Dla przyciągnięcia uwagi, zdjęcie z przepięknego Zanzibaru, który to stał się jedną z głównych destynacji dla Polaków, szczególnie w ostatnim okresie (sam chciałbym jeszcze tam wrócić, ale na razie wybiorę coś gdzie jeszcze mnie nie było). Pozdrawiam!

Zanzibar - łodzie zacumowane przy plaży
Zanzibar


Komentarze

Popularne posty